+ 86-18052080815 | info@harsle.com
PRODUCT DETAIL
Huis / Producten / Ponsen Machine / Pneumatische pers / JW36 Gesloten type dubbele punt pneumatische ponspers
Delen op:

JW36 Gesloten type dubbele punt pneumatische ponspers

1. Grote werktafel voor progressieve matrijzenproductie
2. H-framestructuur met hoge stijfheid en intensiteit
3. Uitstekende begeleiding en hoge precisie
4. Twee punten balanscilinder met krachtige sterkte

  • JW36
  • HARSLE
  • 8462109000
Hoeveelheid:

product beschrijving

  1. Frame van gesloten type met kleine vervorming, geschikt voor precisie progressieve matrijsbewerking.

  2. Een grotere werktafel zal beter zijn voor progressieve matrijzenproductie.

  3. De dubbele krukas-achteruittransmissie en anti-deviatie lastgeleidingsrails verbeteren de anti-deviatiecapaciteit van de pers;

  4. De schuifregelaar heeft vier hoeken en acht zijden lange geleiderail, die een goede geleiding en hoge precisie heeft.

  5. De pers gebruikt een natte wrijvingskoppeling met een hoog koppel, het heeft een stabiele werking, een laag geluidsniveau, een lange levensduur, veilig en betrouwbaar.

  6. Gemotoriseerde matrijsaanpassing, de afleesnauwkeurigheid is tot 0,1 mm.

  7. Het keurt gecentraliseerde smering goed en heeft een circulatie-aanwijsinrichting.

  8. De pers kan worden uitgerust met verschillende soorten geautomatiseerde randapparatuur, waardoor de productiviteit aanzienlijk wordt verbeterd.

  9. Zeer veilig, multifunctioneel elektronisch controlesysteem.


Parameter

ParameterEenheidJW36-110JW36-160JW36-200JW36-250
Nominale capaciteitKN1100160020002500
Nominale slagmm5677
Slide Stroke Lengtemm180200250280
SchuifslagGemaakttijden / min50453530

Variabeltijden / min30-5030-4525-3520-30
Max. Matrijzenset Hoogtemm400450500550
Matrijs hoogte aanpassingmm90100110120
Afstand tussen staandersmm1750190022902570
Bolster maatF x Bmm7007609001000

L x Rmm1650180022002500
Dikte van de steunmm140150170180
Schuif bodemmaatF x Bmm630800900950

L x Rmm350400450460
Grootte zijopeningF x Bmm600700800900

Hmm1350150019002200
Hoogte steunoppervlakmm1035103511351235
Totale grootteF x Bmm2050240026503000

L x Rmm2400260030003450

Hmm3200360039504550
MotorkrachtKw1118.52230
GewichtKg18000240003000041000
Druk op DrukMpa0.5

ParameterEenheidJW36-315JW36-400JW36-500
Nominale capaciteitKN315040005000
Nominale slagmm7810
Slide Stroke Lengtemm300300350
SchuifslagGemaakttijden / min302020

Variabeltijden / min20-3015-2015-20
Max. Matrijzenset Hoogtemm550600650
Matrijs hoogte aanpassingmm120130130
Afstand tussen staandersmm257028103240
Bolster maatF x Bmm100011001200

L x Rmm250027003000
Dikte van de steunmm190200210
Schuif bodemmaatF x Bmm100011001200

L x Rmm460550600
Grootte zijopeningF x Bmm90010001100

Hmm220024002700
Hoogte steunoppervlakmm128513401340
Totale grootteF x Bmm300035003700

L x Rmm345037004200

Hmm455052005600
MotorkrachtKw374555
GewichtKg440005500077000
Druk op DrukMpa0.5

klanten-reviews

Product Inquiry

Huis

auteursrechten2020 Nanjing Harsle Machine Tool Co. Ltd. Alle rechten voorbehouden.