+ 86-18052080815 | info@harsle.com
PRODUCT DETAIL
Huis / Producten / Ponsen Machine / Pneumatische pers / JH25 Tweepunts pneumatische ponspers
Delen op:

JH25 Tweepunts pneumatische ponspers

1. Grote werktafel voor meer doel
2. Hele gelaste structuur met hoge stijfheid
3. Slider met goede begeleiding en nauwkeurigheid
4. Wereldberoemde configuraties voor betere kwaliteit

  • JH25
  • HARSLE
Hoeveelheid:

product beschrijving

  1. De pers heeft een grote werktafel en is geschikt voor grote en dunne platen en automatische progressieve matrijzenproductie, het kan de werkefficiëntie verbeteren.

  2. De hoogwaardige stalen plaat gelaste structuur verbetert de sterkte en stijfheid van de machine aanzienlijk.

  3. De dubbele krukas-achteruitversnelling wordt gebruikt om het anti-excentrische laadvermogen van de krachtpers te verbeteren

  4. De schuifregelaar gebruikt een zeszijdige rechthoekige geleiderail die een goede geleiding en hoge precisie heeft.

  5. De pers gebruikt een natte wrijvingskoppeling met een hoog koppel die een stabiele werking, een laag geluidsniveau, een lange levensduur, veilig en betrouwbaar heeft.

  6. De pneumatische pers heeft een gemotoriseerde matrijsverstelling en de afleesnauwkeurigheid is maximaal 0,1 mm.

  7. De pons neemt centrale smering aan en heeft een circulatie-aanwijsinrichting.

  8. Het kan worden uitgerust met verschillende soorten geautomatiseerde randapparatuur, wat de productiviteit aanzienlijk verbetert.

  9. Word bekende elektrische componenten zullen de machineprestaties verbeteren.


Parameter

ParameterEenheidJH25-110JH25-160JH25-200
Nominale capaciteitKN110016002000
Nominale slagmm567
Slide Stroke Lengtemm180200250
SchuifslagGemaakttijden / min504535

Variabeltijden / min30-5030-4525-35
Max. Matrijzenset Hoogtemm400450500
Matrijs hoogte aanpassingmm90100110
Keel dieptemm350390430
Afstand tussen staandersmm147016001920
Bolster maatF x Bmm680760840

L x Rmm188020402420
Dikte van de steunmm155165170
Bolster maatF x Bmm520580650

L x Rmm140015001850
Hoogte steunoppervlakmm9009001000
Totale grootteF x Bmm182020802370

L x Rmm192021002450

H
310032803730
MotorkrachtKw1118.522
GewichtKg140001900026500
Druk op DrukMpa0.5


ParameterEenheidJH25-250JH25-315
Nominale capaciteitKN25003150
Nominale slagmm77
Slide Stroke Lengtemm280280
SchuifslagGemaakttijden / min3030

Variabeltijden / min20-3020-30
Max. Matrijzenset Hoogtemm550550
Matrijs hoogte aanpassingmm120120
Keel dieptemm470490
Afstand tussen staandersmm21702190
Bolster maatF x Bmm920940

L x Rmm27002800
Dikte van de steunmm180190
Bolster maatF x Bmm700700

L x Rmm21002100
Hoogte steunoppervlakmm11001090
Totale grootteF x Bmm26902730

L x Rmm27302840

H
41104110
MotorkrachtKw3037
GewichtKg3500036000
Druk op DrukMpa0.5


klanten-reviews

Product Inquiry

Huis

auteursrechten2020 Nanjing Harsle Machine Tool Co. Ltd. Alle rechten voorbehouden.