+ 86-18052080815 | info@harsle.com
PRODUCT DETAIL
Huis / Producten / Ponsen Machine / Mechanische pers / JE23 Mechanische excentrische ponsmachine met pneumatische koppeling en slagaanpassing
Delen op:

JE23 Mechanische excentrische ponsmachine met pneumatische koppeling en slagaanpassing

1. Slagafstelling op krukas
2. Droge pneumatische wrijvingskoppeling
3. Inching en cyclus werkmodus
4. Voetschakelaar en dubbele knopbediening
5. Ram kan onmiddellijk op elke positie stoppen

  • JE23
  • HARSLE
Hoeveelheid:

product beschrijving

mechanische persslag aanpassingpneumatische koppelingJE23 ponsmachineponsmachine

Specificatie

Omschrijving
TypeJE23-16TJE23-25TJE23-40TJE23-63TJE23-80TJE23-100TJE23-125T
Nominale kracht
kn16025040063080010001250
Nominale slagmm22.544566
Schuif de slagmm0-700-8020-12020-12010-13016-14016-140
SPMTijden / min1301007060534040
Max sterven hoogtemm170180220290330320320
Matrijs hoogte aanpassingmm30708080100100100
Tussen midden dia en framemm170210250300300380380
Steun (F · B × L · R)mm320 × 480400 × 600480 × 710570 × 760580 × 960710 × 1100720 × 1200
Steunopening (opstaande matrijs × diepte × lage dia)mmφ100φ120φ200 × 25 × φ180φ200 × 45 × φ180φ200 × 45 × φ180φ260 × 50 × φ220φ260 × 50 × φ220
Bolster diktemm60708090100120120
Bedopening (DiaxF B × L R)mm140 × 140180 × 180220 × 220Stalen plaat: 220 × 250
Stalen plaat: 220 × 260260 × 290260 × 290
Gegoten stuk: φ280 × 220 × 320Gegoten stuk: φ280 × 220 × 380
Schuifgebied (F B × L R)mm180 × 200210 × 250270 × 320280 × 320280 × 380420 × 560420 × 560
Steelgat (Dia × Depyh)mmφ40 × 60φ40 × 70φ50 × 70φ50 × 80φ60 × 75φ60×80φ60×80
Tussen kolommenmm250330410Stalen plaat: 470Stalen plaat: 450630630
Gegoten stuk: 320Gegoten stuk: 410
Hoofdmotorvermogen
kw2.2345.57.57.511
Overzichtsdimensie (F · B × L · R × H)mm1050×1175×18301560×1300×22101620×1450×23501700 × 1550 × 26401720 × 1630 × 27202200 × 1850 × 30502200 × 1850 × 3050
Netto gewichtkg175022043286Stalen plaat: 4500Stalen plaat: 55009009500
Gegoten stuk: 5000Gegoten stuk: 6412


Video

Downloaden

downloaden

klanten-reviews

Product Inquiry

Huis

auteursrechten2020 Nanjing Harsle Machine Tool Co. Ltd. Alle rechten voorbehouden.